paździe.3

Konkurs na makijaż jesienny dla femme fatale

dodano: 3 października 2009 przez plocia


Warunki uczestnictwa w konkursie:

 1. Na adres mailowy konkurs@wizaz.pl należy przesłać dwa zdjęcia kolorowe makijażu oraz twarz modelki bez makijażu (jedynie do informacji redakcji).
 2. Przynajmniej jedno zdjęcie, musi obejmować całą twarz. Ustawienie, oraz rodzaj zbliżenia zależy od wizażysty. Rozdzielczość zdjęć minimum 150 dpi i wielkość minimum 800 x 600.
 3. Nadesłane prace nie mogą być wcześniej publikowane. Złamanie tego punktu regulaminu jest równoznaczne z dyskwalifikacją pracy na każdym etapie konkursu.
 4. Makijaż musi być wykonany na modelce, aby podczas głosowania na decyzję nie wpływały osobiste sympatie. Modelka ma być nieznana osobom głosującym (nie pojawiała się we wcześniejszych pracach prezentowany na wizaz.pl );
 5. Makijaż może zawierać jedynie drobne elementy body paintingu.
 6. Każdy uczestnik może przesłać tylko jeden makijaż.

Wskazówki dla Uczestników:

 1. Bardzo ważne jest zrozumienie tematu.
 2. Uczulamy na bardzo dobrą jakość zdjęć, oraz na bardzo dobre oświetlenie twarzy.
 3. Prace będą oceniane in cognito. Każdy zarejestrowany użytkownik będzie miał tylko jeden głos w danej kategorii, ale z możliwością głosowania na więcej niż jedną pracę. (to jest sprawiedliwszy system przy wyrównanym poziomie prac);
 4. Każde zdjęcie zabezpieczymy logiem wizaz.pl (prosimy nie oznaczać dodatkowymi znakami);
 5. Moderatorzy mogą również brać udział w konkursie.
 6. Dopuszczalne są niewielkie poprawki w programie photo shop dotyczące kadrowania, ostrzenia, zmiany w poziomach kolorów, jasności i kontraście: typu kontrast, nasycenie, mające na celu poprawę jakości zdjęcia. Poważniejsze przeróbki ingerujące w „poprawki” i „wygładzenia” makijażu będą weryfikowane i będziemy prosić takie osoby o oryginał."Głębsza interwencja" w wygląd makijażu może zdyskwalifikować zdjęcie. O tym będzie decydować redakcja.
 7. Redakcja zastrzega sobie również możliwość odrzucenia prac bez konieczności tłumaczenia swojej decyzji:

- w przypadku złej jakości zdjęć; - w przypadku niewyraźnego ujęcia makijażu, - w przypadku nadesłania pracy, która technicznie jest źle wykonana; - w przypadku głębszej ingerencji graficznej w wygląd makijażu; - w przypadku pracy niezgodnej z tematyką konkursu; - w przypadku nadużycia techniki body painting;

Mamy nadzieje, że smaczek rywalizacji połączony z dobrą zabawą sprawi, że chętnie oddacie się wodzom fantazji i tajemniczości Femme fatale :)

Prace będą anonimowe, a oceniać będą sami Użytkownicy poprzez system do głosowania!

Na Wasze prace czekamy do 25 października 2009 roku na adres: konkurs@wizaz.pl z tytułem „makijaż jesienny”. Panel głosujący zostanie udostępniony do pięciu dni po terminie zbierania prac.

Mail musi zawierać:

 • 3 opisane zdjęcia w postaci załączników jpg ( zdjęcia kolorowe, duże zbliżenia twarzy);
 • Dane personalne i adresowe makijażysty, które będą znane jedynie redakcji;

Nadesłane prace zostaną przedstawione w serwisie www.wizaz.pl wraz z systemem przystosowanym do oddawania głosów. Prawo głosowania będą mieli jedynie zalogowani Użytkownicy.
Dodaj do:


Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto


Odpowiedzi moga dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto


Nie ma jeszcze komentarzy - wyraź swoją opinię jako pierwszy