paździe.1

Wakacyjne wspomnienie na medal

dodano: 1 października 2009 przez plocia


Wakacyjne wspomnienie na medal

 

Drodzy Mali Podróżnicy! Ponieważ chcemy, abyście jak najdłużej zachowali w pamięci wakacje zapraszamy Was do udziału w konkursie plastycznym „Wakacyjne wspomnienie na medal”. Czekamy na prace – w dowolnej technice i formacie – przedstawiające najciekawszą, najbardziej zaskakującą lub najzabawniejszą sytuację, jaka przydarzyła się Wam podczas letnich podróży – dalekich, albo całkiem bliskich.   Prace przesyłajcie w terminie do 10 października 2009 roku (liczy się data stempla pocztowego) pod adres:
MCA Agencja Reklamowa „Konkurs” ul. Saska 70/1 03-914 Warszawa

W podpisie pracy należy podać: imię, nazwisko, wiek (koniecznie) uczestnika konkursu, adres korespondencyjny oraz dołączyć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych mojego dziecka na potrzeby konkursu oraz publikację jego pracy na stronie internetowej www.podrozenamedal.pl”. Jury konkursowe będzie oceniało prace w dwóch kategoriach wiekowych – 3-6 lat i 7-10. Na autorów najwspanialszych ilustracji czekają fantastyczne nagrody.

UWAGA!!! Tym razem autorzy najwspanialszych prac wygrywają również nagrody dla rodziców, którzy są najlepszymi organizatorami wakacji pełnych wspomnień na medal.

 

http://www.podrozenamedal.pl/konkurs---wakacyjne-wspomnienie-na-medal.html
Dodaj do:


Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto


Odpowiedzi moga dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto


Nie ma jeszcze komentarzy - wyraź swoją opinię jako pierwszy